Kto może brać udział?

Udział w NIGHTSKATING RZESZÓW jest całkowicie bezpłatny.

Uczestnikiem przejazdu może być każdy kto sprawnie porusza się na rolkach – potrafi skręcać i hamować.

http://www.nightskating.rzeszow.pl/who-1.jpg
Podstawowe warunki uczestnictwa

Warunkiem uczestniczenia we wspólnej jeździe jest umiejętność sprawnego poruszania się na rolkach, hamowania oraz skręcania, tak, aby przejazd mógł odbywać się zwartą grupą.

Uczestnicy niespełniający powyższego warunku zostaną usunięci z udziału w imprezie przez przedstawiciela organizatora. Powinni wówczas natychmiast opuścić przejazd. Nightskating, ma być dobrą zabawą, ale aby tak było musi być bezpieczny, a osoby które nie potrafią płynnie jeździć lub zahamować czy skręcić w odpowiednim momencie stanowią zagrożenie dla siebie i innych uczestników przejazdu.

http://www.nightskating.rzeszow.pl/who-2.jpg
Nie należy się zrażać, potrzeba tylko doszkolić umiejętności. Udział w imprezie dzieci do lat 18 tylko pod nadzorem opiekuna.
Udział na własną odpowiedzialność
Osoby biorą udział w przejeździe na własną odpowiedzialność i zobowiązują się do zachowywania się w sposób niezagrażający innym uczestnikom przemarszu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za wypadki oraz szkody spowodowane przez uczestników imprezy.
http://www.nightskating.rzeszow.pl/who-3.jpg
Przed imprezą zapoznaj się z regulaminem!
Sprzęt

Każdy uczestnik przejazdu porusza się na własnych rolkach/wrotkach.

Każdy uczestnik przejazdu porusza się na własnych rolkach/wrotkach. Organizator pilnie zaleca noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy (nadgarstki, łokcie, kolana) oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych.

http://www.nightskating.rzeszow.pl/who-4.jpg
Przeczytaj również
Terminy na sezon 2018

Bezpieczeństwo

FAQ