Aktualności

07 Jun 2018 NS Team

Nightskating Rzeszów #3/2018

Przed imprezą zapoznaj się z regulaminem:

• Regulamin określa zasady i warunki przejazdu ulicami miasta Rzeszowa oraz sposoby zachowania się uczestników.
• Poprzez udział w imprezie każdy uczestnik potwierdza zapoznanie się z powyższym regulaminem oraz jego akceptację.
• W przejeździe ulicami miasta biorą udział wyłącznie osoby poruszające się na łyżworolkach, wrotkach lub nartorolkach (dopuszczenie do udziału innych pojazdów tylko za zgodą organizatora).
• Przejazd będzie odbywał się trasą wyznaczoną przez organizatora.
• Osoby chcące zakończyć przejazd przed końcem trasy powinny natychmiast opuścić trasę przejazdu.
• Warunkiem uczestniczenia we wspólnej jeździe jest umiejętność sprawnego poruszania się na łyżworolkach, wrotkach lub nartorolkach, hamowania oraz skręcania, tak, aby przejazd mógł odbywać się zwartą grupą. Uczestnicy niespełniający powyższego warunku zostaną usunięci z udziału w imprezie przez przedstawiciela organizatora.
• Organizator zaleca noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych. Dla uczestników w wieku do lat 15 noszenie kasku jest obowiązkowe.
• Udział w imprezie dzieci poniżej lat 18 tylko pod nadzorem opiekuna.
• Organizator zapewnia opiekę medyczną oraz obecność służby porządkowej (Nightskating-Team) wyróżniającej się oznaczoną odzieżą.
• Podczas przejazdu należy trzymać się prawej strony jezdni, by w razie potrzeby umożliwić przejazd służbom ratunkowym lub porządkowym.
• Osoby biorą udział w przejeździe na własną odpowiedzialność i zobowiązują się do zachowywania w sposób niezagrażający innym uczestnikom przejazdu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki oraz szkody spowodowane przez uczestników imprezy.
• Uczestnikom przejazdu zabrania się wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, pirotechnicznych i tym podobnych.
• Zabrania się udziału w przejeździe osobom będącym pod wpływem alkoholu, środków odurzających lub psychotropowych.
• Zabrania się posiadania, spożywania i sprzedaży podczas przejazdu napojów alkoholowych, środków odurzających lub psychotropowych.
• Zabrania się sprzedawania, reklamowania, akwizycji i przeprowadzania zbiórek pieniężnych podczas przejazdu bez zgody organizatora.
• Uczestnicy przejazdu zobowiązani są do ścisłego wykonywania poleceń organizatora, policji, służb porządkowych i ratowniczych.
• Osoby stwarzające zagrożenie dla innych uczestników, nieprzestrzegające postanowień niniejszego regulaminu lub niestosujące się do poleceń zespołu zabezpieczającego przejazd (Nightskating-Team) mogą zostać wykluczone z udziału w imprezie i przekazane policji.
• Organizator nie musi podawać przyczyny odmowy wstępu lub usunięcia z przejazdu danej osoby.
• Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania przejazdu za względu na czynniki zewnętrzne, m.in. niesprzyjające warunki atmosferyczne.
• W przypadku zaistnienia spraw spornych, nieuregulowanych niniejszym regulaminem, decyzję podejmuje przedstawiciel organizatora.
• Udział w imprezie jest bezpłatny.
• Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację swojego wizerunku utrwalonego podczas przejazdu. Zdjęcia z wizerunkiem uczestników mogą być publikowane na stronie internetowej organizatora oraz we wszystkich materiałach promujących imprezę.
• Osoby uczestniczące w przejeździe zapoznane zostaną z regulaminem poprzez stronę internetową przejazdu umieszczoną pod adresem http://nightskating.rzeszow.pl/dla-uczestnikow/regulamin i na stronie stronie facebook.com dedykowanej przejazdowi.

***

Wydarzenie na Facebooku

Zapraszamy na trzeci w tym roku Nightskating Rzeszów.

Temat przejazdu: Zwierzęta

Jak co przejazd ogłaszamy konkurs na najlepszy strój. Liczy się zarówno pomysł jak i wykonanie :)
Najkreatywniejsze przebrania zostaną nagrodzone.

Zaskoczcie nas!

Rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy strój odbędzie się po przejeździe na górnym poziomie Parkingu Podpromie. Osoby zainteresowane konkursem powinny zgromadzić się przy samochodzie z DJ'em.

***

NIGHTSKATING RZESZÓW, to nocny przejazd na rolkach ulicami miasta. To jedyna okazja dla nas, rolkarzy, aby zobaczyć miasto nocą z perspektywy zarezerwowanej na co dzień dla kierowców.

Trasa została tak zaplanowana, aby w imprezie mogli uczestniczyć wszyscy, którzy pewnie czują się na rolkach oraz potrafią hamować. Nie wymaga wyjątkowych umiejętności. Jeśli jednak macie obawy, zachęcamy do udziału w zajęciach Szkółki Rolkowej "Wodzu" i doszkolenie się w jeździe.

O bezpieczeństwo przejazdu zadba policja oraz ekipa zabezpieczająca. W przejeździe będzie nam towarzyszyła muzyka i świetna atmosfera. Już dziś szykujcie rolki, kaski i ochraniacze, aby w czasie przejazdu w pełni cieszyć się jazdą. Mile widziane świecące kółka i odblaski.

***

Pragniemy organizować NIGHTSKATING RZESZÓW, jako cykl nocnych przejazdów na rolkach głównymi ulicami Rzeszowa, aby popularyzować rolkarstwo oraz wrotkarstwo jako sport dla wszystkich niezależnie do wieku. Dlatego zależy nam na Waszej licznej obecności. Zapraszajcie znajomych, udostępniajcie wydarzenie i śledźcie nas na facebooku.


***

Termin: 19 czerwca 2018, czwartek

20:30 - ZBIÓRKA - parking Podpromie, poziom górny

Start przejazdu: 21:00

Dystans: ~11 km

Trasa:
START - Parking Podpromie, poziom górny – ul. Kilara – ul. Szopena – ul. Targowa – ul. Głowackiego – ul. Batorego – ul. Żółkiewskiego – ul. Siemieńskiego – ul. Trembeckiego – ul. Lubelska – al. Wyzwolenia – al. Okulickiego – ul. Krakowska – ul. Wyspiańskiego – ul. Wita Stwosza – ul. Langiewicza – ul. Chrzanowskiej – ul. Dąbrowskiego – plac Śreniawitów – ul. Kilara – Parking Podpromie, poziom górny - META

Mapa google:
https://goo.gl/maps/Pe36Qs6Px9A2

Poziom trudności: Łatwy

Na imprezę zapraszamy wszystkich, którzy pewnie czują się na rolkach oraz umieją hamować. Średnia prędkość przejazdu to około ~10 km/h

Udział w imprezie jest bezpłatny!

W przypadku deszczu przejazd zostanie odwołany o czym będziemy informować na bieżąco.

***


Organizator: 
Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe

Patronat medialny:
ESKA INFO Rzeszów

Zabezpieczenie medyczne:
RatownictwoMedyczne24.pl

Sponsorzy i partnerzy:
Szkółka Rolkowa Wodzu
Wodzu SKLEP Rolkowy
Bostylfoto.com
Helios Polska
Spidruk - Drukarnia cyfrowa
Galeria Nowy Świat
Świat Klocków
marcel-bus.pl
Dakar - Toyota Rzeszów
Agencja Interaktywna InteractiveVision
zaczarowanetorebki.pl
M&B Sound and Dj Mayster & Dj BacH
Dietetyk mgr Angelika Szerszeń
Rzeszowski Dom Kultury
DanHealth

Pomoc w zabezpieczeniu trasy:
Rowery.Rzeszow.pl

***

Przed imprezą zapoznaj się z regulaminem:
http://nightskating.rzeszow.pl/dla-uczestnikow/regulamin

Szczegółowe informacje znajdziesz na http://nightskating.rzeszow.pl/

***

Chcesz wesprzeć finansowo naszą działalność?
http://nightskating.rzeszow.pl/nightskating/organizator

***

Chcesz dołączyć do naszego Teamu?
http://nightskating.rzeszow.pl/nightskating/ns-team

Zapraszamy!!!